Seznam účastníků 10. ročníku konference

Mgr. Petr Bajtek

Moravskoslezské datové centrum, p. o.

Bc. Benjamin Bárta

Ústecký kraj

Stanislav Bartoš

Město Kuřim

Ing. Zdeněk Bartoš

Jihomoravský kraj

Ing. Evžen Bílek, Ph.D.

Středočeský kraj

Andrea Boháčová     

Gas Storage CZ, s.r.o.

Mgr. Jan Brodský

Jihomoravský kraj

Ing. Martin Brumovský

Středočeský kraj

Ing. Ivan Buchta

Bohemia Interactive a.s.

Bc. Petr Čapek

Středočeský kraj

Bc. Marie Cviková

Statutární město Liberec

Miluše Dolanská

Město Český Krumlov

Vlastimil Doušek

Město Znojmo

Ing. Aneta Drastiková

Moravskoslezský kraj

Mgr. Klára Dubrovská 

Královéhradecký kraj 

Radim Fojtík

Moravskoslezský kraj

Ing. Josef Genserek 

Statutární město Ostrava 

RNDr. Stanislav Hasalík     

Moravskoslezské datové centrum, p. o.

Renata Havlová

Město Kuřim

Mgr. Ondřej Hobza

Statutární město Zlín

Ing. Jiří Holas

Královéhradecký kraj 

Karel Husák

TopGis, s.r.o.

Mgr. Jan Jeřábek

CEDA Maps a.s.

Ing. Marek Knězů

GEPRO spol. s r.o.

Ing. Romana Komínková

Město Moravské Budějovice

Mgr. Jakub Koníček

Urban Planner s.r.o.

Marta Kotábová

Město Znojmo

Kateřina Kropíková

Liberecká IS a.s.

Ing. Martina Krupičková

Ústecký kraj

Mgr. Jan Macek

Zlínský kraj

Vojtěch Mana

Moravskoslezský kraj

Ing. Miloslav Malec

Kraj Vysočina

Tomáš Marek

ML Strategy s.r.o.

Ing. Oldřich Mašín

Pardubický kraj

Miloš Mezera 

TopGis, s.r.o.

Dagmar Montagová

Město Kuřim

Lucie Nováková

Ateliér Cihlář-Svoboda s.r.o.

Ing. Tomáš Orlík

Skyline Software Systems

Adéla Otevřelová

Moravskoslezský kraj

Mgr. Marie Pajdová

Statutární město Zlín

Ing. Petr Pavlinec

Kraj Vysočina

Bc. Jan Pazour

Kraj Vysočina

Tomáš Peřina

Ústecký kraj

Vladimír Plšek 

TopGis, s.r.o.

Mgr. Jaroslav Pospíšil

Zlínský kraj

Mgr. Radovan Prokeš

CEDA Maps a.s.

Ing. Pavel Přenosil

Statutární město Liberec

Ing. Tomáš Přibyl

Technické muzeum v Brně

Pavel Příhonský    

Gas Storage CZ, s.r.o.

Ing. Ondřej Rafl

Jihomoravský kraj

Ing. Lenka Ryšavá

Kraj Vysočina

Martin Sikora

Ústecký kraj

Pavel Sloup

ML Strategy s.r.o.

Dagmar Smičková

Olomoucký kraj

Michal Souček

organizátor

Dana Spoustová

Město Znojmo

Ing. Pavel Struha

Statutární město Hradec Králové

Ing. Lenka Šímová

Studio MAP s.r.o.

Ing. Ludmila Šišková

Město Znojmo

Ing. Pavel Strašák

TopGis, s.r.o.

Ing. Martin Tejkal

Kraj Vysočina

Lukáš Velebil

Ateliér Cihlář-Svoboda s.r.o.

Jiří Veselý 

TopGis, s.r.o.

Naděžda Vlachová 

TopGis, s.r.o.

Ing. Milan Vlášek

Jihočeský kraj

Ing. Milena Vlášková

Jihočeský kraj

Ing. Roman Vrba

Státní pokladna Centrum sdílených služeb, s.p.

Mgr. Jakub Vrkoč

Moravskoslezské datové centrum, p. o.

Ing. Odile Vyhnálková 

Královéhradecký kraj 

Ondřej Vyskočil

Liberecká IS a.s.

Mgr. Zdeněk Zajíček

Hospodářská komora / ICT Unie

Drahomíra Zedníčková

TopGis, s.r.o.

Martin Zettík

VisionCraft s.r.o.

Chcete se také stát účastníkem konference?