Registrace na konferenci Mapy jsou každého

Pro vytvoření rezervace na konferenci "Mapy jsou pro každého" je nejprve potřeba vyplnit následující objednávkový formulář. Po jeho vyplnění Vám bude zaslána zálohová faktura s vyčíslením konkrétních cen za ubytování a všechny služby spojené s účastí na konferenci. Osobní údaje o účastnících jsou potřebné z důvodů ubytování (budou předány hotelu pro urychlení registrace na místě). Po odeslání formuláře Vám na e-mail přijde potvrzení o registraci. V případě jakýchkoliv dotazů či problémů nás neváhejte kontaktovat.


Registrace byla již zahájena.

Objednejte si účast na konferenci

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět s konkrétní cenou za objednané služby. Tučně označené položky jsou povinné.

Po odeslání objednávky Vám bude zaslána konkrétní cenová kalkulace k odsouhlasení.

* Informace o účastnickém poplatku jsou uvedeny na samostatné stránce - ceník.

** Přihlášením se tímto registračním formulářem souhlasí účastník se zpracováním a uchováním všech svých osobních údajů, které poskytuje organizátorům konference. Osobní údaje budou zpracovány v souladu se zákonem 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů". Tyto údaje se poskytují výhradně za účelem přihlášení na konferenci "Mapy jsou pro každého" včetně uveřejnění v seznamu účastníků na webu konference (v rozsahu titul, jméno, příjmení a název organizace), k ubytování a uvedeným službám v registraci (v plném rozsahu). 

Registrací svojí účasti, vyjadřuje registrovaný účastník (nebo jeho zástupce) výslovný souhlas se zpracováním svých osobních údajů v plném rozsahu pro výše uvedené účely.

Přihlášením se tímto registračním formulářem vyjadřuje účastník, zejména výslovný souhlas s prokázáním, zveřejněním a veřejným šířením podobizny, obrazových snímků, zvukových a obrazových záznamů, které mají svou účast na konferenci nebo projevy osobní povahy z průběhu této konference, vyhotovených pořadatelem konference.


Storno podmínky jsou k dispozici na samostatné stránce.

Těšíme se na setkání na konferenci.