Místo konání 10. ročníku konference


Hotel Skalský Dvůr

Lísek 52

593 01 Bystřice nad Pernštejnem

606 725 502


Jak se na místo dostanete:

Souřadnice GPS: 49°33'53.233"N, 16°10'43.612"E

Důležité upozornění při jízdě s navigací:

  • hotel se nachází mimo obec Lísek, katastrální území Lhota, č. p. 52
  • při příjezdu ve směru od Prahy (Žďáru nad Sázavou) v Novém Městě na Moravě pokračujte dále po silnici č. 19 směrem na Bystřici nad Pernštejnem, nikoli podle navigace, která by Vás vedla směr Zubří a Vojtěchov, kde je silnice III. třídy velmi úzká!

Ve směru od Prahy - po dálnici D1 do Velkého Beranova (sjezd na 119. km), dále do Žďáru nad Sázavou, Nového Města na Moravě a pokračovat po silnici č. 19 směrem na Bystřici nad Pernštejnem. Asi 2 km za obcí Rovné odbočit vlevo, směr Lísek, a po 2,5 km jízdy lesem stanete před hotelem.

Ve směru od Brna - Kuřim, Tišnov, Nedvědice, Ujčov, Štěpánov nad Svratkou a dále po silnici č. 19 směrem na Nové Město na Moravě. Asi 6 km za Bystřicí nad Pernštejnem odbočit vpravo, směr Lísek, a po 2,5 km jízdy lesem stanete před hotelem.

Ve směru od Svitav - Polička, Jimramov, Lísek a odtud ještě asi 2 km ve směru Dolní Rožínka.

Ve směru od Velkého Meziříčí - Křižanov, Strážek, Dolní Rožínka, Rozsochy, směr vlakové nádraží a asi 1 km za železničním přejezdem projet rovně křižovatkou a po 2,5 km jízdy lesem stanete před hotelem.

Vlakové spojení: nejbližší stanice - zastávka Rozsochy

Autobusová doprava: zastávka Lísek Skalský dvůr - přímo u hotelu, ostatní zastávky Lísek nebo Rozsochy - rozcestí u nádraží.

Z uvedených zastávek zajišťuje hotel po předchozí domluvě dopravu do hotelu.

Hotel Skalský Dvůr